У неділю, дев’ятого квітня, у Житомирі поновилися змагання у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Так у рамках весняної частини ДЮФЛ вихованці житомирського «Полісся» на  стадіоні «Спартак» приймали гостів з смт. Ставище – ФК «Любомир».

У віковій категорії U-17 «Любомир» є лідером нашої групи, тоді як житомиряни ведуть відчайдушну боротьбу з київським «Атлетом» за третю сходинку. Вихованці Віктора Шиманського почали звітний матч першим номером, контролювали матч, але воротам суперника загрожували лічені рази. Гості теж не форсували гру, а тому у першому таймі глядачі голів не побачили.

Уже у другому таймі стався епізод, який і вирішив долю матчу. На 52-й хвилині житомиряни у власному штрафному майданчику не за правилам зупинили прорив нападника «Любомира» і отримали пенальті у власні ворота. «З точки» вирок виконав Олексій Заїка. У підсумку гол капітана гостів і став вирішальним у матчі – 1:0 мінімальна поразка житомирян.

ФК «Полісся» – ФК «Любомир» 0:1 (0:0)

Голи: Заїка 52;

Попри поразку кращі гравці у складі «Полісся» Чорновіл Владислав та Уманський Віталій були відзначені організаторами матчу та отримали подарунки від спонсорів ДЮСШ «Полісся» – мережі магазинів «Полісся Продукт» та кав’ярні «Кофеджио».

Натомість виступ молодшої команди «Полісся» U-15 був куди успішнішим. Так вихованці Юрія Стрихарчука хоча і завершили перший тайм протистояння з «Любомиром» внічию, у другому все ж зуміли здолати опір гостів й завдяки голам Бурківського та Соболя святкували перемогу з рахунком 2:0.

ФК «Полісся» – ФК «Любомир» 2:0 (0:0)

Голи: Бурківський 57; Соболь 62;

Автори забитих м’ячів Бурківський та Соболь отримали подарунки від спонсорів ДЮСШ «Полісся»: фітнес-центру Lime та кінотеатру «Україна», а кращий гравець матчу, яким було визнано капітана житомирян Юренюка Євгенія, отримав подарунок від мережі магазинів «Полісся Продукт».

Наступні матчі у рамках ДЮФЛ житомиряни проведуть на виїзді. 23 квітня вихованці «Полісся» гостюватимуть у київського «КДЮСШ» Чемпіон. Про час початку матчів буде повідомлено пізніше, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

Адміністрація ДЮСШ «Полісся» дякує за допомогу та підтримку своїм спонсорам: медичному центру «Медібор», мережі магазинів «Полісся Продукт», кав’ярні «Кофеджио», фітнес-центру Lime, піцерії «Маріо», кінотеатру «Україна» та торговій марці «Дідове джерело». Приємно відзначити, що спонсори не залишаються осторонь розвитку ДЮСШ «Полісся» й регулярно відвідують матчі наших вихованців. Так на недільних матчах був присутній генеральний директор компанії «Полісся Продукт» Олександр Ракович.