Заключні дні квітня видалися напруженими для старшої та молодшої команд «Полісся». Так футболісти Шиманського та Стрихарчука у середу, 26 квітня, на стадіоні «Спартак» у рамках 17-го туру дитячо-юнацької футбольної ліги України приймали столичний «Атлет».

Програючи по ходу матчу 1:2, підопічні Віктора Шиманського, зуміли спочатку зрівняти рахунок, а потім і вийти вперед й у підсумку вирвати вольову перемогу з рахунком 3:2. А от команда «Полісся U-15» свою зустріч молодшим «атлетам» програла з рахунком 1:2 і не змогла наздогнати в турнірній таблиці «Атлет», який в цій віковій групі йде на першому місці.

Наступний тур Першості ДЮФЛ юнаки “Полісся” зіграли вже у неділю, 30 квітня. На виїзді житомиряни зустрічалися з білоцерківським “Арсеналом”. Старші юнаки «Полісся» U-17 продовжили свою переможну серію, обігравши гармашів з рахунком 2:0. Рахунок у матчі відкрив Забродський, який результативно завершив комбінацію своєї команди, а крапку у матчі поставили Чорновол з Бугаєм: перший класно подав з кутового, другий не менш ефектно забив. Почин своїх старших товаришів підтримали й гравці «Полісся U-15». Для здобуття трьох очок футболістам Юрія Стрихарчука вистачило одного влучного пострілу у виконанні Ніколайчука.

Найближчої неділі, 7 травня, на вихованців «Полісся» очікує домашній поєдинок із черкаським СДЮШОРом у рамках чергового туру ДЮФЛ України. Матчі відбудуться на стадіоні «Спартак», о 12:00 свій матч розпочне старша команда «Полісся», а о 14:00 молодша. Запрошуємо вболівальників прийти і підтримати наших вихованців, вхід вільний.

ЖИТОМИРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ СУХОМЛИН, ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА, УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР КОМПАНІЇ «ПОЛІССЯ ПРОДУКТ» ОЛЕКСАНДР РАКОВИЧ ТА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЮСШ «ПОЛІССЯ» ВИСЛОВЛЮЄ ПОДЯКУ ТРЕНЕРАМ ТА ГРАВЦЯМ КОМАНД ЗА САМОВІДДАЧУ, ЖАГУ ДО ПЕРЕМОГИ ТА ЗА НАБРАНІ ОЧКИ У МАТЧАХ З СИЛЬНИМИ СУПЕРНИКАМИ І БАЖАЄ ГРАВЦЯМ НАСНАГИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ НОВИХ ПЕРЕМОГ.