Протягом травневих свят вихованці «Полісся» U-11 (тренер Юрій Воловень) захищали честь Житомира на турнірі «Весняний кубок Ниви-2017», який відбувся 7-9 травня у Вінниці.

Участь у турнірі взяли 12 команд з усієї України, суперниками житомирян на груповому етапі стали ФШ «Харків», хмельницький «Профібол» та вінницькі «Нива», «Темп» і «Прем’єр-Нива». Усі матчі турніру проходили на стадіоні «Прем’єр-Нива» на футбольному полі зі штучним покриттям. У групі вихованці Юрія Воловня стартували з мінімальної перемоги над «Нивою», так само мінімально здолали «Профібол», а вінницькі команди «Прем’єр-Нива» та «Темп» перемогли з рахунком 2:0 та 3:0 відповідно. Єдиної поразки юним житомирянам завдали однолітки з ФШ «Харків» 3:0.

У підсумку саме харків’яни і вийшли з групи до фіналу, тоді як гравці «Полісся» зійшлися з хмельницькою «ДЮСШ-1» у матчі за бронзові нагороди турніру. Важке протистояння з хмельничанами завершилось перемогою команди «Полісся», єдиний гол на рахунку Владислава Карпельова, який у підсумку став кращим нападником турніру.

А перемогу в турнірі святкували гравці ФШ «Харків», які у фіналі перемогли ФК «Черкаси». Переможець турніру та призери були нагороджені Кубками, медалями та пам’ятними грамотами.

Изображение