Анонсований у неділю матч між житомирським «Поліссям» та київською «ДЮСШ-26-Єдина сила» не відбувся через неявку киян, яким було зараховано технічну поразку, а тому вболівальники на стадіоні «Спартак» мали нагоду переглянути товариські матчі між старшими та молодшими командами «Полісся». Так вихованці Віктора Шиманського (U-17) виграли у команди «Полісся» 2001 р. н. (тренер Юрій Романов), а футболісти Юрія Стрихарчука (U-15) виявилися сильнішими за команду «Полісся» 2003 р. н. (тренер Сергій Завалко).

Приємною несподіванкою для команд «Полісся» U-17 та U-15 став візит спонсорів. Так кращі гравці за підсумками сезону 16/17 отримали призи від спонсорів та партнерів ДЮСШ «Полісся»: клініки «Медібор», мережі магазинів «Полісся-Продукт», кав’ярні «Кофеджио», фітнес-центру «Lime» та кінотеатру «Україна».

Та на цьому сезон в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України для вихованців «Полісся» не завершується, адже наступної неділі вони зіграють заключний матч турніру в Черняхові з місцевим ФК «Жерм».