Із 29 травня по 1 червня вихованці «Полісся» у Вінниці змагалися на Всеукраїнському турнірі «Utmost Cup-2017», присвяченого Дню захисту дітей.

Загалом у турнірі взяли участь 40 команд з різних куточків України, по 20 у вікових категоріях U-7 та U-8. Спочатку відбувалися матчі на груповому етапі, після чого проходили поєдинки за медалі. Поле СК «Нива» було поділено на частини, одночасно проходили шість поєдинків. За три дні загалом відбулося 247 ігор.

Футболісти «Полісся» U-7 (тренер Віктор Шиманський) у групі розібралися з вінницькою «Нивою» 9:1 та мінімально здолали київський «Арсенал» завдяки голу Дмитра Наумчука. Однак переможну ходу житомирян обірвали козятинські «Леви» та свалявське «Сузір’я». Плей-офф вихованці Віктора Шиманського почали з перемоги над київським «Чемпіоном-2» 2:0, але у заключних матчах турніру далася взнаки втома, через що житомиряни зазнали ще двох поразок і посіли підсумкове 12 місце.

Команда «Полісся» U-8 (тренер Сергій Єрмаков) на груповому етапі «Utmost Cup-2017» здобула дві перемоги над харківською «ФШ» та вінницькою «Нивою-2» й зазнала двох поразок від першої команди «Ниви» та київського «Чемпіона». У плей-офф житомиряни поступилися ще одному «Чемпіону» – тернопільському, програли луцькій «Волині», а в заключному матчі турніру завдяки дублю Артема Киселевича здолали кременчуцький «Кремінь», завершивши турнір на підсумковому п’ятому місці.

Житомирянин Артем Киселевич з сімома забитими голами у підсумку став кращим бомбардиром у складі «Полісся» U-8, а його молодший одноклубник Владислав Ковальський протягом турніру наколотив п’ять голів у складі «Полісся» U-7. Також організатори турніру відзначили Романа Дудіна («Полісся» U-8), а гравець «Полісся» U-7 Євгеній Сероветник був нагороджений пам’ятним призом.