8-10 червня команда «Полісся» 2004 р. н. під керівництвом Валентина Островського захищала честь Житомира на XX меморіальному турнірі пам’яті О. Г. Павленка, який відбувся у м. Чернівці.

Загалом участь у турнірі взяли 12 команд з усієї України, які були розбиті на три групи. Згідно жеребкування житомиряни потрапили до групи А, де їх суперниками стали харківський «Арсенал», молдовська «Вілія» та господарі – «Буковина-1». Свої виступи на турнірі житомиряни почали з перемоги над «Вілією» з рахунком 3:1, голи  на рахунку Кальницького, Шаха й Тарнавського. У другому матчі з харків’янами вихованці Валентина Островського пропустили швидкий гол у дебюті матчу і хоча відігралися ще до перерви, у другому таймі змарнували декілька 100%-их моментів й у підсумку розписали мирову. У заключному матчі групи з «Буковиною-1» юнаки «Полісся» грали без чотирьох травмованих основних футболістів, а тому й зазнали поразки з рахунком 7:0.

Посівши у групі третє місце, у раунді плей-офф юнаки «Полісся» зустрілися з тернопільською ДЮСШ у матчі за сьоме місце. Голи Котелянського, Нестерчука і Колесника дозволили житомирянам піти на перерву за рахунку 3:0, тоді як у другому таймі гравці «Полісся» розслабилися й двічі пропустили. У підсумку вихованці Валентина Островського все ж втримали перемогу й посіли підсумкове сьоме місце, а юні футболісти «Полісся» Андрій Вієру та Артур Шах були відзначені організаторами турніру.