Останній тиждень червня команда «Полісся» 2004 р. н. під керівництвом Андрія Островського провела у польському місті Ломжа, де взяла участь у міжнародному турнірі XVII Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły.

Окрім житомирян за головний трофей турніру змагалися юнаки з Польщі, Литви, Естонії, Білорусі та Ірландії, загалом сім команд. Учасники зіграли за коловою системою, а призові місця визначалися за набраними очками. Вихованці Андрія Островського почали турнір з поразки латвійським одноліткам 0:3, проте наступні три матчі виграли. Спочатку зусиллями Рибнікова, Скурковського та Рудого були обіграні ірландці, потім влучний постріл Сугерея приніс житомирянам перемогу над естонським «Psana Pawla II Wilno», а згодом  юнаки «Полісся» каменя на камені не залишили від білоруського «ZSB Minsk» – 8:0.

Та попри звитяги житомирян, поразка від першої команди «Łomża» поставила хрест на їх чемпіонських амбіціях, а тому у заключному матчі турніру вони змагалися лише за третє місце. За іронією долі їх суперником була друга команда «Łomża». Цього разу вихованці Андрія Островського взяли реванш й завдяки голу Рибнікова здобули мінімальну перемогу, а разом із нею і бронзові нагороди турніру. Успіхи Рибнікова не залишились без уваги організаторів турніру – Микиту було визнано кращим гравцем турніру й нагороджено пам’ятним призом. Окрім змагальної програми юні футболісти відвідали аквапарк й побували на екскурсіях у Любліні та Ломже.