Вихованець житомирської ДЮСШ “Полісся” Олександр Розпотнюк (тренер Віктор Шиманський) у складі житомирського ФК “Полісся” став наймолодшим гравцем чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги нинішнього сезону.

Олександр дебютував у ІІ лізі у матчі третього туру проти івано-франківського “Прикарпаття, який відбувся 31 липня 2017 року. Він вийшов на поле на 88 хвилині, замінивши Дмитра Куделькіна. На той момент хлопцю виповнилося всього 16 років 319 днів.

При цьому на професійному рівні Олександр Розпотнюк дебютував за ФК “Полісся” в кубковому матчі проти запорізького “Металургу” ще 9 липня, відігравши весь матч. Також всі 90 хвилин Розпотнюк провів на полі в другому кубковому протистоянні з СКК “Демня”.

Олександр Розпотнюк (15.09.2000 р.н.) – вихованець ДЮСШ з футболу “Полісся”. Раніше грав у першості ДЮФЛУ, де провів 45 матчів і забив один гол. В ФК “Полісся” – з липня 2017 року, амплуа – захисник.

Окрім Олександра Розпотнюка за ФК “Полісся” заявлені ще три вихованці Віктора Шиманського: Андрій Станішевський, Антон Косачев і Артем Жуков, які, проте, поки що у складі житомирської команди на полі не з’являлися.

За матеріалами Спортивний Житомир