Команди житомирської ДЮСШ з футболу «Полісся» U-15 та U-17 вже з 10 вересня розпочнуть боротьбу в І лізі дитячо-юнацького чемпіонату України. Головною задачею цьогоріч керівництво школи ставить вихід своїх вихованців у Вищу лігу.

«Для тренерів і мене особисто стоїть задача потрапити у Вищу лігу і ми будемо намагатися все для цього зробити. А для гравців, так як це дитячий футбол, в першу чергу важливо гарно представити себе, не завдати шкоди своєму здоров’ю і отримати досвід,» – зазначив в.о. директора ДЮСШ «Полісся» Микола Скримінський.

Заступник директора з навчальної роботи і тренер команди вікової категорії U-17 Юрій Романов пояснює, що останніх чотири роки їм не вистачало буквально півкроку, щоб вийти у Вищу лігу. Тому цього разу потрібно докласти максимум зусиль. Тим паче, що суперники у ДЮСШ «Полісся» досить серйозні. «У нашій групі знаходиться «Локомотив» Київ. Він став чемпіоном столиці у віковій групі 2001 року. А також є дві команди, які вилетіли з Вищої ліги. Це “КОЛІФКС” Костопіль і “Дніпро-80” Черкаси. Вони, звичайно, будуть ставити задачу знову увійти туди. Тому, я думаю, що між нами і ними буде йти запекла боротьба за місце у Вищій лізі».

Тренер вважає, що його команда дуже вмотивована, адже її гравці є випускниками школи. Для них цей чемпіонат – це шанс проявити себе. «Якщо ми увійдемо у фінал, то у хлопців буде можливість просуватися далі. Адже їх можуть помітити селекціонери. Плюс стимулу додає і відродження професійної команди «Полісся», тобто наші футболісти максимально вмотивовані цього року. Тому будемо сподіватися, що їм вдасться пройти у Вищу лігу. А ми зі свого боку зробимо все можливе,» – зазначив Романов.

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир