Протягом 21-23 серпня на бердичівських стадіонах «Прогрес» та «Шкіряник» відбулися матчі XVIII Всеукраїнського турніру з футболу на призи Почесного громадянина міста Бердичева Леоніда Степановича Копитка.

Цього року у турнірі взяли участь шість команд:  дві команди ВО “ДЮСШ Блохіна-Бєланова”, м. Вінниця (2001 та 2002 років народження), дві команди ДЮСШ «Полісся» Житомир (2001 та 2002 років народження), “ДЮСШ-АІК” м. Чуднів та господарі змагань ДЮСШ м. Бердичів під керівництвом тренерів Анатолія Гуменюка та Бориса Клочкова.

У першому матчі на турнірі житомиряни поділили очки між собою – нічия 2:2, а в наступних матчах команди “Полісся” виступали по-різному. Так команда “Полісся”-2002 мінімально здолала однолітків з Вінниці, зазнала поразок від вінничан та “ДЮСШ-АІК”, а у заключному матчі турніру розписала бойову нічию 2:2 з господарями. Юнаки “Полісся”-2001 свій матч з ДЮСШ “Бердичів” також звели внічию, обіграли молодшу команди ВО “ДЮСШ Блохіна-Бєланова”, й розіграли результативну нічию 3:3 у матчі з “ДЮСШ-АІК”.

Хто займе перше місце на турнірі було невідомо до останньої хвилини турніру, адже від результату гри між старшими вінничанами та “Полісся”-2001 залежало, хто займе перше місце: Вінниця, Житомир чи Бердичів. Матч пройшов у дуже цікавій та напруженій боротьбі, обидві команди створили багато гольових моментів, але жодній команді відзначитися забитим м’ячем не вдалося. У підсумку нічия 0:0 вивела не перше місце вихованців бердичівської ДЮСШ.

По завершенню останнього матчу турніру відбулася церемонія нагородження та закриття турніру. У ній взяли участь:  головний винуватець турніру, ветеран Бердичівського футболу Леонід Копитко, заступник Бердичівського міського голови Валентина Адаменко, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Бердичівського міськвиконкому Тетяна Дячук,  начальник відділу спорту Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко та головний суддя змагань, голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук.

Переможці та призери отримали Кубки та медалі. Перше місце зайняла команда ДЮСШ Бердичева, друге місце – ВО “ДЮСШ Блохіна-Беланова” 2001 року народженняі, третє місце – ДЮСШ «Полісся»-2001. Організаційним комітетом також було визначені кращі гравці по амплуа та кращі гравці у кожній команді.  Кращим гравцями у командах стали:

“ДЮСШ-АІК” Чуднів – Олег Мардак

ВО “ДЮСШ Блохіна-Беланова”-2002 – Богдан Начейський,

ДЮСШ “Полісся”-2001 – Владислав Гаврилюк

ВО “ДЮСШ Блохіна-Беланова”-2002 – Владислав Бондаровський

ДЮСШ “Полісся”-2002 – Кирило Соболь

ДЮСШ Бердичів – Едуард Гайдаманчук.

Кращим воротарем турніру став гравець команди “Полісся”-2001 Дмитро Горбатюк, захисником – капітан команди ДЮСШ Бердичів Павло Галецький, півзахисником – Михайло Ушаков з команди ВО “ДЮСШ Блохіна-Беланова”-2001,  нападником – Павло Щупаєвський (ВО “ДЮСШ Блохіна-Беланова”-2001), а кращим гравцем турніру було визнано гравця команди ДЮСШ Бердичів Максима Базилевського.

Кращі гравці у складі кожної команди отримати грамоти та подарунки, а кращі гравці по амплуа отримали грамоти та пам’ятні статуетки.

За матеріалами БМФФ