Вихованці ДЮСШ “Полісся” U-17 та U-15 розпочали сезон Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2017/2018 рр. з синхронних перемог над вихованцями чуднівської “ДЮСШ-АІК”. Перед початком матчів до юнаків з вітальним словом звернулися заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Радушинський й в.о. директора ДЮСШ “Полісся” Микола Скримінський, які побажали командам успіхів, а футболістам професійного росту. Також на церемонію відкриття завітали президент ФК “Полісся” Віталій Лясковський і головний тренер команди Едуард Хавров, які спостерігали за обома матчами з трибун.

У першому матчі неділі зійшлися старші юнаки U-17. Житомиряни під керівництвом Юрія Романова та Олександра Горюхіна ще у першому таймі забезпечили собі перевагу у три м’ячі завдяки дублю Давида Мандзюка і голу Владислава Гаврилюка. Вихованці чуднівської “ДЮСШ-АІК” у першому таймі гідної відповіді не знайшли, а у другій половині матчу житомиряни грали по рахунку й у підсумку довели матч до перемоги.

Куди важчим видався матч для молодших житомирян (тренери Сергій Завалко, Валентин Юрковський). Подібно до першого матчу між командами U-17, молодші житомиряни також відкрили рахунок після 20 зіграних хвилин, щоправда гол був лише один, його автором став Арсен Ведута. Гості з Чуднова не бажали миритися з таким розвитком подій, а тому воротарю “Полісся” Вадиму Білому довелося декілька разів рятувати свою команду. На щастя для житомирян, вихованці “ДЮСШ-АІК” жодну зі своїх гольових нагод протягом матчу не реалізували, а тому вихованці ДЮСШ “Полісся” святкували мінімальну перемогу.

ДЮФЛ України, 1 тур

U-17 ДЮСШ “Полісся” – “ДЮСШ-АІК” 3:0

Голи:  Мандзюк 24, 27; Гаврилюк 25;

U-15 ДЮСШ “Полісся” – “ДЮСШ-АІК” 1:0

Голи: Ведута 25;

Наступний матч житомиряни зіграють на виїзді проти вишгородської “Чайки”. Матч відбудеться у неділю, 17 вересня.