10 вересня в рамках святкувань Дня фізкультури і спорту Романів зустрічав п’ятий Всеукраїнський дитячий турнір з футболу. На змагання прибули команди з Донецької та Херсонської (вперше) областей, Києва, Житомира, Бердичева, Романова та Баранівки. Житомир на турнірі представляла команда ДЮСШ «Полісся» під керівництвом Миколи Подранного.

Турнір проходив на двох полях. Команди вочевидь серйозно готувались до бою, бо майже всі матчі проходили або внічию, або з мінімальною гольовою перевагою. На полі відчувався дух боротьби, напруги, спортивного азарту. Особливо це проглядалось у другій частині турніру, коли уже визначались претенденти на призові місця. Присутні відзначали, що професійність юних футболістів росте з року в рік і діти показують якісний футбол.

Інтрига зберігалася до останньої хвилини у кожному матчі. У фіналі між київською «Зміною» та «Угольком» з Донецької області усі з напругою чекали розв’язки. Попри те, що рахунок у матчі відкрили кияни, гравці «Уголька» зібрали всю волю в кулак і спочатку зрівняли рахунок, а згодом довели свою перевагу до двох м’ячів й у підсумку святкували перемогу на турнірі. Не менш напруженим видався й матч за бронзу, у якому команда житомирського «Полісся»  мінімально здолала господарів турніру.

За результатами ігор в кожній команді визначились кращий гравець, нападаючий, захисник. Визначались і кращі учасники футбольного фестивалю. Так житомирянина Антона Гордєєва організатори визнали кращим гравцем турніру. Привітали учасників турніру та провели церемонію нагородження: заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Володимир Дорошенко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації Людмила Ковальчук та віце-президент Фонду підтримки соціальних ініціатив імені Олега Блохіна Олег Скукін.

За матеріалами Твій Романів