У неділю, 17 вересня, команди «Полісся» U-17 та U-15 зіграли матчі другого туру ДЮФЛ України. Житомиряни на виїзді зустрічалися з вишгородською «Чайкою».

Матч для старших юнаків «Полісся» почався з «холодного душу»: уже на 24-й секунді вихованці тренерського тандему Романов-Горюхін пропустили після стрімкої атаки у виконанні господарів. Однак, житомиряни швидко зібралися й невдовзі вирівняли становище. Навала на ворота суперника у виконанні гравців «Полісся» призвела до порушення правил воротарем «Чайки» і вилучення. У меншості господарям не вдалося стримати натиск житомирян, а тому Сєхов і Гаврилюк відзначилися голами ще до перерви. У другому таймі футболісти «Полісся», хоча і пропустили вдруге, все ж продовжили доводити власну перевагу: дубль з пенальті оформив Мандзюк, а крапку у матчі поставив Бланк – 5:2.

10 “КОДЮСШ-Рось” Біла Церква 2 0 0 2 0-17 0

Молодші юнаки «Полісся» U-15 почин своїх старших товаришів підтримати не зуміли й у своєму матчі мінімально поступилися. Єдиний гол стався у першому таймі, а у другій половині гри житомиряни як не старалися, жодну зі своїх нагод біля воріт суперника не використали.

Реабілітуватися за поразку футболісти «Полісся» U-15 спробують уже найближчої неділі, 24 вересня, у домашньому матчі з білоцерківським «Арсеналом». Початок матчів традиційний: о 12:00 відбудеться матч між командами U-17, о 14:00 на поле стадіону «Спартак» вийдуть юнаки U-15.