У неділю, 24 вересня, команда «Полісся» 2006 р. н. провела черговий матч у першості м. Києва з футболу. У другому турі житомиряни зустрічалися з вихованцями  столичної «ДЮСШ-1-2» й святкували перемогу з рахунком 2:0.

Перший тайм  команди провели на рівних, але реалізувати бодай один зі своїх моментів ні житомирянам, ні киянам не вдалося. Все змінилося на початку другого тайму, коли Дмитро Романюк замкнув фланговий простріл і відкрив рахунок у матчі Згодом Дмитро, опинившись у схожій ситуації, оформив дубль. Загалом же у другій половині матчу житомиряни повністю домінували на полі, але обмежилися двома голами – 2:0 «суха» перемога футболістів Юрія Воловня, які демонструють 100%-й результат на турнірі.

Однак, відпочивати юним футболістам ніколи, адже вже у середу, 27 вересня, житомиряни вирушають до столиці на матч 1\32 Кубку пам’яті М. Балакіна. Суперникам «Полісся» буде вищолігова київська «Зміна».