Окрім недільної перемоги команди “Полісся” 2006 р. н. у першості м. Києва, своїми перемогами житомирян порадували і команди “Полісся” U-17 та U-15, які у рамках 3 туру ДЮФЛ України приймали вихованців білоцерківського “Арсеналу”.

Старші юнаки “Полісся” U-17, як і у матчі попереднього туру, знову пропустили першими у самому дебюті гри після кросу Павлова. Однак, житомиряни швидко відігралися: Бланк класним розрізним пасом знайшов Гаврилюка і Владислав не схибив. Бланк, який у першому таймі був чи не найактивнішим у складі житомирян, був винагороджений за свої старання голом, Денис реалізував пенальті. По перерві нападник житомирян Гаврилюк серйозніше взявся за справу і разом з Мандзюком довели рахунок до 5:1, на що “гармаші” відповіли лише одним голом – 5:2 впевнена перемога вихованців “Полісся”.

10 “КОДЮСШ-Рось” Біла Церква 3 0 0 3 0-21 0

П’ять забитих голів у виконанні житомирян вболівальники побачили і у матчі молодших команд “Полісся” та “Арсеналу”. На розкачку у суперників пішов весь перший тайм, лише під завісу тайму Іщук зумів відкрити рахунок у матчі. У перерві тренер житомирян Сергій Завалко знайшов необхідні слова й протягом другого тайму воротарі “Арсеналу” ще чотири рази були змушені виймати м’яча з сітки власних воріт: хет-триком відзначився нападник “Полісся” Артем Іщук, по голу в активі Арсена Ведути і наймолодшого гравця житомирян Артура Шаха.

10 “Арсенал” Біла Церква 3 0 0 3 2-8 0

Після трьох зіграних турів старша команда “Полісся” U-17 йде без втрат і з дев’ятьма набраними очками ділить з костопільським “КОЛІФКС” перше-друге місце своєї групи, тоді як молодші житомиряни U-15 піднялися на третю сходинку у своїй групі. Наступний матч команди “Полісся” проведуть 1 жовтня на виїзді з черкаським “Дніпро-80”.