У неділю, 26 вересня, на стадіоні «Спартак» у Житомирі команди «Полісся» U-15 та U-17 здобули перемоги в черговому турі ДЮФЛУ, забивши суперникам по п’ять м’ячів. Тренер старших юнаків Юрій Романов прокоментував гру своїх вихованців та розповів про головні задачі команди у першості.

«Почали ми добре і атаки були хороші, але десь не пощастило, десь трохи майстерності не вистачило. Та команда середня, й ніби нічим нас здивувала, але було неприємно, що ми перші пропустили гол. Але з іншого боку це додало стимулу. Потім хлопці зібрались і забили. У нас трьома голами відзначився Владислав Гаврилюк і став найкращим нападником. Також по одному голу забили Бланк і Мандзюк».

Тренер U-17 розповів, що поки у його команди все йде так, як він запланував, але розслаблятися ще зарано. «У нас поки все йде по плану: три гри з трьох мої виграли. Атакуємо ми добре, єдина проблема, що наш основний воротар вже вдруге пропускає ігри. Бо він не місцевий, з Овруча, у нього там свої ще ігри якісь є. А чи вийдемо ми у Вищу лігу – це залежить від обох команд «Полісся». Я хочу не тільки потрапити у Вищу, а й виграти Першу лігу зі своїми, бо хлопці останній рік грають, хочеться грюкнути дверима».

«Наступна наша гра буде в Черкасах з «Дніпро-80». Це команда, яка вилетіла з Вищої ліги у минулому році, тому вона буде особливо боротися. Костопільський “КОЛІФКС” у тій же ситуації, тому також прикладатиме більше зусиль. До сьогоднішнього дня ця команда йшла без втрат. Тому я нікому не даю розслаблятися» – зауважив Романов.

Юлія Оріховська