У перший день жовтня вихованці житомирської ДЮСШ “Полісся” у Києві зіграли черговий матч столичної першості з футболу, суперником житомирян були вихованці “Оболонь-Бровар-2”.

Вихованці “Полісся” почали матч не надто впевнено і як наслідок пропустили швидкий м’яч після тактичної помилки у захисті. Невдовзі футболістам Юрія Воловня вдалося вирівняти гру і Микола Колосюк спочатку зрівняв рахунок, а невдовзі, опинившись на вістрі після флангової атаки, вивів “Полісся” вперед. Однак, кияни до перерви встигли зрівняти рахунок після неоднозначного епізоду з фіксацією положення поза грою.

У другому таймі житомиряни почали грати у свою гру, що практично одразу дало результат. Так Дмитро Романюк впродовж декількох хвилин оформив хет-трик, а поки гравці ФК “Оболонь-Бровар-2” збиралися з думками, герой першого тайму Микола Колосюк відправив у ворота киян шостий м’яч.

Якщо у першості Києва “Полісся” поки що йде без втрат, маючи у своєму активі три перемоги, то у Кубку пам’яті М. Балакіна житомиряни завершили свої виступи, поступившись київській “Зміні” з рахунком 4:0. Найближчий матч вихованці “Полісся” проведуть 8 жовтня проти “ДЮСШ-26-3”, з якою житомиряни уже зустрічалися у рамках попереднього етапу Кубку пам’яті М. Балакіна.