У середу, 27 вересня, на житомирському стадіоні «Спартак» відбулося відкриття нового сезону Дитячо-юнацької футбольної ліги Житомирської області.

Турнір складатиметься з двох ліг – вищої та першої. Команди першої ліги розподілено на дві групи за територіальним принципом – «Північ» та «Південь». Склад учасників Вищої ліги – футболісти з Бердичева, Житомира, Коростеня, Новограда-Волинського, Овруча і Черняхова. Вихованці житомирської ДЮСШ “Полісся” у ДЮФЛ Житомирської області будуть представлені двома командами у кожній віковій категорії. Також команда “Полісся-3” (U-14) під керівництвом Андрія Островського виступатиме у першій лізі у групі “Південь”

На урочисте відкриття змагань завітали: голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк із заступниками Віктором Радушинським і Володимиром Дорошенком та з виконавчим директором Русланом Маєвським, а також представник Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Денис Соколовський.

«У цьому році буде більше уваги до дитячо-юнацького футбольного руху. Найголовніші здобутки пов’язані саме з дитячо-юнацьким футболом. Максимально уваги буде приділятися до кожного туру змагань: організація, висвітлення, огляди туру. Вважаю, що попереду на нас очікує цікавий та непередбачуваний сезон. Цьогоріч у ДЮФЛ Житомирщини з’явився спонсор – “Перша приватна броварня”, який надасть переможцям турніру комплект ігрових форм. Також обласна федерації футболу й Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрація взяли на себе фінансування арбітражу», – зауважив голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк.

Новий сезон ДЮФЛ Житомирщини стартував із матчу між командами житомирського «Полісся».

ДЮФЛ Житомирської області. Вища ліга U-14. 1-й тур

«Полісся-1» (Житомир) – «Полісся-2» (Житомир) 4:0

Голи: Н. Халимовський (30), А. Шах (36), О. Колесник (45),М. Недзельський (56).

ДЮФЛ Житомирської області. Вища ліга U-16. 1-й тур

«Полісся-1» (Житомир) – «Полісся-2» (Житомир) 2:2

Голи: Д. Олексюк (40), В. Лантух (44) – М. Мельник (15), Я. Тетеря (80).

Наступні матчі у ДЮФЛ Житомирської області вихованці ДЮСШ “Полісся” зіграють 3 та 4 жовтня: 3 жовтня команда “Полісся-3” (перша ліга) прийматиме СК “Бердичів”, а наступного дня на житомирському “Спартаку” друга команда “Полісся” у Вищій лізі зіграє з черняхівським “ДЮСШ-ЖЕРМ”.

Прес-служба ЖОФФ