У суботу, 14 жовтня, у залі ФОКу відбулося урочисте відкриття Чемпіонату м. Житомира з футзалу. Сезон 2017/2018 Чемпіонату міста присвячений 20-й річниці створення Житомирської обласної федерації міні-футболу (футзалу), яку було засновано у 1998-му році. Ювілейний Чемпіонат може похизуватися як достойною кількістю учасників – 36 команд у трьох лігах, так і широкою географією турніру.

Цього року юнаки ДЮСШ “Полісся” будуть представлені в усіх трьох лігах. У Вищій лізі вихованці ДЮСШ “Полісся” під керівництвом Віктора Шиманського гратимуть за команду “Візаж-Полісся”, у першій лізі виступатиме команда “Полісся” U-17 (тренер Юрій Романов), у другій честь ДЮСШ захищатимуть футболісти Юрія Стрихарчука (U-15).

Старт Чемпіонату розпочався для команд “Полісся” з приємних несподіванок – вручення сертифікатів від Житомирської міської ради на безкоштовну участь у турнірі. Окрім трьох команд “Полісся”, сертифікати отримали команди 95-ї бригади, ЖВІ ім Корольова та ЖДТУ.

Наймолодші вихованці школи уже встигли дебютувати у Чемпіонаті, розпочавши свої виступи минулої суботи.

ДЮСШ «Полісся» – «Савсервіс-Персей-2» 2:7 (0:2)

Голи: Гулак 19, -22; Олексюк 23; – Поліщук 3, 20; Кирилюк 10; Самченко 18, 18; Семенчук 19, 21;

Попередження: немає

Напередодні сезону 2017/2018 «Савсеріс» підсилився гравцями «Персею», а тому і змінилася назва команди. Підсилення пішло на користь об’єднаній команді, яка минулого сезону дебютувала у футзальному чемпіонаті міста. Для першого голу в сезоні гостям вистачило трьох хвилин, влучний постріл на рахунку Поліщука. Вихованці ДЮСШ спробували швидко організувати гол у відповідь, однак пробити воротаря «Савсервіс-Персей-2» Зайцева їм ніяк не вдавалося. Свідомо віддавши ініціативу господарям, гравці «Савсервіс-Персей-2» активізувалися наприкінці тайму. Спочатку господарі обстріляли каркас воріт «Полісся», а на 10-й хвилині все ж досягли свого – Кирилюк і 2:0.

У другій половині матчу гості грали по рахунку: події на майданчику не форсували й успішно стримували атакувальні пориви підопічних Стрихарчука. Змінити сценарій матчу господарі спробували граючи в п’ять польових, але замість відквитати бодай один м’яч, пропускали атаку за атакою. Нарешті «розмочити» рахунок вдалося Гулаку, чий постріл з-за меж штрафного майданчика прийшовся точно в кут воріт «Савсервіс-Персей-2». Наостанок підсолодити гіркоту поразки вдалося Олексюку – 7:2 перемога «Савсервіс-Персей-2».

img1507980355_2

Цими вихідними на старт виходить команда “Візаж-Полісся”, сформована з вихованців “Полісся” U-19. Свій матч підопічні Віктора Шиманського зіграють у неділю, 22 жовтня, з чинним володарем Кубку Житомирської області з футзалу – ФК “Атлет-Житомир”. Матч відбудеться у залі ФОКу (вул. Кибальчича, 9), початок матчу о 17:00, вхід вільний.