15 жовтня житомирський стадіон “Спартак” приймав чергові матчі ДЮФЛ України, у яких житомирянам протистояли команди “Любомира” (смт. Ставище).

Після двох невдач перемогою порадувала молодша команда “Полісся” U-15, яка відвантажила у ворота суперника чотири м’ячі. Житомиряни ще у першому таймі тричі розписалися у воротах суперника зусиллями Кирила Попова, Артема Іщука і Владислава Кураченка. На таку спритність господарів гравці “Любомира” відповіли єдиним влучним пострілом у першому таймі, тоді як у другому на гол не спромоглися. Крапку у звітному матчі поставив Артем Іщук, який у підсумку оформив дубль – 4:1 впевнена перемога команди “Полісся”. Перемога дозволила підопічним Сергія Завалка впритул наблизитись до топ-3, наразі “Полісся” U-15 з 10 очками посідає четверту сходинку своєї групи.

Натомість матч між командами U-17 житомиряни зі ставищенцями не дограли, його долю має вирішити Дисциплінарний комітет ДЮФЛ України.

Найближчий матч житомиряни проведуть на виїзді з костопільським “КОЛІФКС”, молодші юнаки якого закріпилися всередині турнірної таблиці, тоді як старші є лідерами групи 7.