Другий матч поспіль на першості м. Києва команді “Полісся” 2006 р. н. вистачає одного забитого м’яча для перемоги. У рамках шостого туру житомиряни здолали ФК “Фортуна”.

Початок матчу з “Фортуною” видався для житомирян нелегким. Поки підопічні Юрія Воловня входили в ігровий ритм, ініціативою володів суперник, гравці якого взялися штурмувати ворота “Полісся”. На щастя, усі атаки юні футболісти “Полісся” відбили, а під завісу тайму зібралися, посунули гру від власних воріт й забили. Результативним знову став фланговий прорив і пас на Колосюка, який  Микола з другої спроби перетворив у гол.

У другому таймі юнаки “Полісся” змарнували декілька хороших нагод збільшити свою перевагу, але й супернику забити не дозволили – перемога 1:0. Наступну гру 7 туру житомиряни проведуть із козинським “Дніпром” у суботу, 28 жовтня, у Зазим’ї.