Команда ДЮСШ “Полісся” U-17 повинна дограти 7 хвилин домашнього матчу 6 туру ДЮФЛУ з ФК “Любомир U-17” (стм. Ставище), через те, що головний арбітр матчу Андрій Літницький дав фінальний свисток на 73-й хвилині. Таке рішення прийняв Дисциплінарний комітет Дитячо-юнацької футбольної ліги України у четвер, 26 жовтня.

Нагадаємо, у матчі 6 туру ДЮФЛУ між командами U-17 ДЮСШ “Полісся” та ФК “Любомир” (стм. Ставище), який відбувався 15 жовтня, головний арбітр зустрічі  дав свисток про закінчення матчу на 73 хвилині і відмовився відновити гру, коли представники команд вказали на помилку.

Через те, що годинник арбітра матчу працював некоректно, ФК «Любомир» доведеться їхати в Житомир заради 7 хвилин матчу, інакше до команди можуть застосувати санкції.

Повний текст рішення ДК ДЮФЛУ:

“Розглянувши рапорт спостерігача арбітражу, додатковий рапорт арбітра, пояснювальну записку тренера ФК «Любомир» смт. Ставище про інцидент, що стався 15.10.2017 року під час матчу 6-го туру чемпіонату України сезону 2017/2018 рр. між ФК «Полісся» м. Житомир (U-17) – ФК «Любомир» смт. Ставище (U-17) вирішили:

  • визнати, що матч 6-го туру чемпіонату України сезону 2017/2018 рр між ФК «Полісся» м. Житомир (U-17) – ФК «Любомир» смт. Ставище (U-17) закінчений 15.10.2017 року на 73-й хвилині у зв’язку з форс-мажорними обставинами, а саме: некоректну роботу годинника арбітра матчу Літницького А.Г. через погані погодні умови (сильний дощ протягом матчу та потрапляння води до ручного годинника арбітра). Таку ситуацію неможливо було передбачити та вона незалежала від волі та дій арбітра, що призвело до рішення арбітра Літницького А.Г. про закінчення зазначеного матчу на 73-й хвилині;
  • направити до Комітету арбітрів матеріали щодо даного матчу та надати оцінку діям арбітра Літницького А.Г. у даній ситуації; у зв’язку із порушенням Регламенту (ст.7 п.10) в частині тривалості матчу та керуючись Додатком 2 Регламенту (ст.3 п.5), Дирекції ДЮФЛУ визначити дату догравання матчу починаючи з 73-ї хвилини у резервний день – а саме 08.11.2017;
  • попередження і вилучення, отримані в даному матчі до 73-ї хвилини залишаються;
  • у разі відмови догравання матчу одним із учасників (ФК «Полісся» м. Житомир; ФК «Любомир» смт. Ставище), до команди будуть застосовані дисциплінарні санкції згідно Дисциплінарних правил ФФУ”.