У черговому матчі на першості м. Києва підопічні Юрія Воловня мало не втратили перемогу у матчі з “Дніпром”.

У рамках сьомого туру команда “Полісся” 2006 р. н. зустрічалась з однолітками ФК “Дніпро” (Козин). Варто зазначити, що цього року школа “Дніпра” трансформувалася в академію й проводить серйозну селекційну роботу. Матч проходив на новому футбольному полі 60×40 на території академії “Дніпра”.

Перший тайм був за житомирянами: дубль Миколи Колосюка і гол Владислава Карпельова забезпечили “Поліссю” перевагу у три м’ячі. У другому таймі тренер “Дніпра” випустив практично нову команду, гравці якої одразу ж взялися виправляти становище. Наслідком цього стали два голи у ворота житомирян, але більше юнаки “Полісся” не пропустили, втримавши перемогу з рахунком 3:2.

У наступному матчі житомиряни зустрінуться “ДЮСШ-15”. Загалом же у першому колі на юнаків “Полісся” очікує ще шість матчів, заключна гра з “Переможцем-2” запланована на 29 листопада.