У неділю, 5 листопада, команди “Полісся” U-15 та U-17 відіграли матчі 10-го туру першості ДЮФЛ України. У Чуднові житомиряни протистояли місцевим вихованцям “ДЮСШ-АІК”.

Молодші юнаки “Полісся” U-15, попри швидкий гол у виконанні Іщука, у першому таймі більше не забивали. Подвоїти перевагу своєї команди у другому таймі вдалося Бикову, а невдовзі Кураченко забив третій гол “Полісся”. Підсумкова перемога 3:0 повернула житомирян у призову трійки своєї групи, попереду столичний “Локомотив” і вишгородська “Чайка”. Окрім цього гол Іщука у ворота “ДЮСШ-АІК” став для Артема п’ятим і наразі підопічний Завалка входить до трійки кращих бомбардирів групи 7.

10 “ДЮСШ-АІК” Чуднів 10 2 1 7 4-16 7

Старші юнаки “Полісся” U-17 святкували перемогу з рахунком 2:0 завдяки голам Гаврилюка та Слободенюка, яка, втім не дозволила житомирянам покращити своє турнірне становище, адже “Любомир” свій матч також виграв. Наразі підопічні тренерського дуету Романов-Горюхін з 17 очками четверті й відстають від “Любомира” на три пункти. Щодо особистих досягнень, то кращий бомбардир “Полісся” Владислав Гаврилюк з 9 голами другий у гонці бомбардирів групи 7.

10 “КОДЮСШ-Рось” Біла Церква 10 0 0 10 8-56 0

Наступний матч у рамках ДЮФЛ України житомиряни проведуть у Житомирі на стадіоні “Спартак”. У неділю, 12 листопада, у гості до “Полісся” завітає вишгородська “Чайка”. Початок матчів традиційний: о 12:00 розпочнеться матч між старшими юнаками U-17, о 14:00 між командами U-15. Запрошуємо житомирян прийти і підтримати юних футболістів, вхід вільний!