Окрім тренерської роботи у ДЮСШ “Полісся”, за плечима Миколи Подранного тренерська кар’єра у МФК “Житомир”, ФК “Хіммаш” (Коростень), ФК “Арсенал” (Сінгури) та ФК “Арсенал” (Житомир). З 2012 року Микола Володимирович почав працювати з ФК “Полісся” (Городниця). Саме з цією командою вів завоював золото Чемпіонату Житомирської області з футболу у сезоні 2017 р. Також Микола Подранний є арбітром футзальної Екстра-Ліги.

– Трохи важко розриватися на три фронти: ДЮСШ “Полісся”, ФК “Полісся” (Городниця) і Екстра-лігу. Хотів би подякувати своїй сім’ї, яка завжди підтримує мене. Мене фактично не буває вдома, я багато подорожую, багато бачу в тій самій Екстра-Лізі. Звичайно часу обмаль, але мій особистий розвиток без щоденної праці неможливий. Намагаюсь передати свою думки, ідеї, напрацювання на полі дорослим футболістам та діткам, які лише починають у футболі.

В області відроджується футбол. І я кажу своїм юнакам, що можливо, чорна смуга на нас закінчиться і дійдемо до дорослої команди. Більш-менш стабілізувалася ситуації й пішов рух до зміни у ДЮФЛ області. Дуже добре, що є вища ліга, бо це стимул, орієнтир для першої. З таким підходом мають прийти кращі часи для дитячо-юнацького футболу, якщо хочемо говорити про завтра – сьогодні маємо говорити про дітей.