Приватна ремонтно-будівельна фірма «Комунальник», яка знову виграла тендер управління капітального будівництва міської ради з реконструкції житомирського стадіону «Спартак», очікує рішення від міської ради.

Повідомлення про намір укласти договір із ПРБФ «Комунальник» опублікували на сайті електронних закупівель Prozorro. Згідно з даними Youcontrol засновником і керівником підприємства є Микола Корзун. 7 вересня опублікували результати попередніх торгів, переможцем яких стала фірма «Комунальник», запропонувавши реконструювати стадіон «Спартак» за 23 млн грн. Втім, торги визнали такими, що не відбулися – тендерний комітет відхилив усі пропозиції, посилаючись на закон про публічні закупівлі.

Цього разу ПРБФ «Комунальник» скинула ціну до 21,8 млн грн. Якщо договір таки укладуть, виконати роботи підприємство має до кінця 2018 року. Реконструкцію стадіону планують провести у дві черги. У першу чергу реконструюють трибуну для глядачів, поставлять металеву огорожу, обладнають універсальний та  дитячий спортивні майданчики та озеленять територію. У другій черзі – реконструкція футбольного поля з покриттям зі штучної трави.