18 листопада команда ДЮСШ “Полісся” U-17 розпочала свої виступи у першій лізі Відкритого Чемпіонату м. Житомира з футзалу сезону 2017/2018 рр.

Підопічні Юрія Романова пропустили стартові тури першої ліги у зв’язку з іграми ДЮФЛ України, а тому зараз грають по два матчі щоб встигнути до Нового року зіграти усі ігри першого кола. Дебютували підопічні Юрія Романова у 5 турі матчем з ФзК “Штурм”, а уже наступного дня зустрічалися з командою “ЖВІ ім. Корольова”.

ФзК «Штурм» – ДЮСШ «Полісся» 5:5 (4:4)

Голи: Ананченко 3, 17; Сохацький 7, 9; Тимощук 11; – Скалацький 6, 18; Кравець 8; Вознюк 9, 10;

Попередження: Штоюнда, Сохацький, Говорадло – Скримінський, Слободенюк, Кравець

Вихованці ДЮСШ «Полісся» розпочинали сезон у футзальній першості матчем із ФзК «Штурм». Розпочали матч номінальні гості невдало, пропустивши уже на третій хвилині від Ананченка. Юні футзалісти «Полісся» відповіли нереалізованим моментом Гаврилюка, а невдовзі підчатували помилку суперника у захисті й відновили паритет. Ще за дві хвилин підопічні тренерського дуету Романов-Горюхін розіграли класну комбінацію в один дотик, на вістрі якої опинився Кравець – 2:1. Недооцінка суперника зіграла з гравцями «Штурму» злий жарт, наслідком якого став дубль Вознюка. Рятувати становище для господарів взялися Сохацький із Тимощуком, які спільними зусиллями до перерви спромоглися ліквідувати відставання своєї команди.

У другому таймі Ананченко із Скалацьким продовжили футзальні «гойдалки», опісля чого команди взяли паузу. Забивши 10 голів на двох, опоненти влаштували ярмарку марнотратства, почергово створюючи і успішно марнуючи свої моменти біля воріт один одного. Футзалісти «Штурму» спробували вирвати перемогу з допомогою фінальної осади на ворота суперника, але безуспішно. Попри це господарі могли і зовсім програти, реалізуй вихованці ДЮСШ бодай один зі своїх моментів. У підсумку надрезультативний перший тайм, який змінився масою змарнованих гольових нагод у другій половині матчу завершився бойовими 5:5.

ДЮСШ «Полісся» – «ЖВІ ім. Корольова» 3:10 (1:6)

Голи: Скримінський 8; Мацько 22; Скалацький 23; – Поляков 2, 8, 26; Поліщук 4, 10, 18; Дзюба 10, 13, 14, 14;

Попередження: немає

Матчі 6 туру, які відбулися минулими вихідними (25-26 листопада), розгорталися для вихованці ДЮСШ “Полісся” за схожим сценарієм – перемога і поразка.

ДЮСШ «Полісся» – «Інтертелеком» 2:1 (0:1)

Голи: Скримінський 22; Гаврилюк 26; – Окрушко 5;

Вилучення: немає – Сак

Вихованці ДЮСШ «Полісся» почали звітний матч першим номером, першими почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника, але першими пропустили – Окрушко використав помилку в обороні суперника і відкрив рахунок у матчі. Опісля активність господарів поникла, а тим часом голкіпер «Полісся» Мандзюк все частіше був змушений вступати у гру. Найчастіше воротам вихованців ДЮСШ докучав автор першого голу у матчі Окрушко, але більше у першому таймі Андрій не забивав.

На початку другої 13-хвилинки гравці ДЮСШ «Полісся» Вознюк та Кравець почергово мали свої шанси біля чужих воріт, однак підопічні Романова свої нагоди не використали. Загалом же у другому таймі господарям вдалося вирівняти гру й із плином часу моменти біля воріт «Інтертелекому» почали виникати все частіше і частіше. Наслідком такого сценарію став гол Скримінського на 22-й хвилині. Часу на виправлення ситуації у гравців «Інтертелекому» було вдосталь, але гості не гаяли часу і почали негайно штурмувати володіння ДЮСШ «Полісся». Натомість у відповідь «зв’язківці» отримали декілька небезпечних контр-випадів, один із яких закінчився вилученням Сака. Перетворити чисельну більшість у гол юнаки ДЮСШ «Полісся» зуміли за 14 секунд до фінальної сирени, переможний гол на рахунку Гаврилюка.

«Актив-Агро» – ДЮСШ «Полісся» 7:5 (3:1)

Голи: Сидоренко 4, 4, 17, 21, 22; Гаврилюк 8, 20; – Скримінський 10, 17; Кравець 15; Свистельник 21; Гаврилюк 25;

Лідеру «Актив-Агро» Сидоренку вистачило трьох хвилин на розвідку, опісля якої Олександр протягом декількох секунд оформив дубль. Усі атакуючі дії вихованців ДЮСШ «Полісся» обмежились декількома неточними ударами з-за меж штрафного майданчика, а після третього пропущеного голу у виконанні Гаврилюка, юнаки «Полісся» й зовсім зневірилися у власних силах, хоча й Скримінський ще у першому таймі зумів скоротити розрив у рахунку.

Як виявилося, перший тайм був лише генеральною репетицією. Так у другій 13-хвилинці команди влаштували справжню гольову перестрілку. Все почалося з голу гравця ДЮСШ «Полісся» Кравця, який звів відставання своєї команди до одного голу, після чого за справу знову взявся Сидоренко – 4:2. Загалом же у другому таймі вихованці ДЮСШ «Полісся» що тільки не вигадували, а стримати Сидоренка, який у підсумку оформив пента-трик не змогли. Підопічні Романова щоразу максимально близько наближалися до паритету, але щоразу Сидоренко відповідав своїми голами. На фоні успіхів Сидоренка дубль іншого Олександра – Гаврилюка, виглядав куди скромніше, хоча його вклад у підсумковий успіх «Актив-Агро» не варто недооцінювати. За іронією долі крапку у матчі поставив також Гаврилюк, але Владислав – перемога «Актив-Агро» 7:5.

Наступні матчі вихованці ДЮСШ “Полісся” зіграють найближчої неділі, 3 грудня. О 10:00 на юнаків “Полісся” очікує матч із лідером першої ліги – МФК “Галант”, а о 12:00 вони протистоятимуть “Кварі”.

Інша команда ДЮСШ “Полісся” – U-15, під керівництвом Юрія Стрихарчука виступає у другій лізі Чемпіонату м. Житомира, однак молодші юнаки “Полісся” поки що не можуть похизуватися високими результатами, посідаючи останню сходинку турнірної таблиці групи В. Також нагадуємо, що у вищій лізі Чемпіонату міста виступає команда “Візаж-Полісся”, сформована з вихованців ДЮСШ “Полісся” U-19 (тренер Віктор Шиманський). Старші юнаки після зіграних шести турів з трьома очками в активі посідають восьму сходинку турнірної таблиці.