Юнаки “Полісся” продовжують свої виступи на першості м. Києва з футболу, минулої середи житомиряни протистояли столичному “Локомотиву-2”.

Протягом першого тайму футболісти Юрія Воловня проходили період адаптації, а тому у першій половині матчу глядачі забитих голів не побачили. Натомість у другому таймі житомиряни додали в активності, захопили ініціативу і невдовзі забили: кияни відбили флангову атаку суперника, а першим на підборі був Микола Бондаренко, який і відкрив рахунок у матчі. Опісля юнаки “Полісся” могли як забити, так і пропустити, але воротар житомирян Макар Ільницький двічі рятував свою команду й допоміг втримати переможний рахунок – мінімальна перемога вихованців “Полісся” 1:0.

У неділю, 26 листопада, житомиряни змагалися з одним із аутсайдерів нашої групи “Єдністю”. Попри неналежну якість футбольного поля, полісяни відкрили рахунок у матчі після влучного пострілу Володимира Шутька зі штрафного. Згодом на авансцену вийшов Микола Колосюк, який після тривалої гольової мовчанки оформив дубль. Здобувши у першому таймі перевагу в три м’ячі, у другій половині матчу житомиряни обмежились одним голом, його автором став Денис Орловський, якому вдався класний постріл точно у дев’ятку воріт “Єдності”. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу житомирян із рахунком 4:0.

Заключний матч першого кола першості юнаки “Полісся” зіграють із ФК “Переможець-2”. Опісля турнір бере паузу, змагання поновляться весною 2018 р.