У середу, 29 листопада, об’єднана команда “Юність-Полісся”, cформована із вихованців ЖДЮСШ “Юність” та юнаків “Полісся” 2004 р. н. (тренер Валентин Островський) і 2005 р. н. (тренер Микола Подранний) стартувала у Чемпіонаті України з футзалу U-13. Суперниками житомирян у групі будуть: ДЮСШ “Городенка” (Івано-Франківська обл.), ДЮСШ-1 “Освіта” (м. Чернівці), ДЮСШ «Дунаївці» (Хмельницька обл.), “Дністер” (Чернівецька обл.), “Фортеця” (м. Кам’янець-Подільський) та хмельницький “Спортлідер+”. Із останнім житомиряни і зіграли у матчі першого туру, який відбувся у залі ФОКу.

У звітному матчі боротьби не вийшло: у першому таймі юнаки “Юність-Полісся” двічі вразили ворота хмельничан зусиллями Матвійчука та Колесника, а у другому таймі Іван з Олексієм оформили по дублю. Загалом же у другому таймі воротарі “Спортлідер+” ще п’ять разів виймали м’яча з сітки власних воріт, а фінальний свисток зафіксував перемогу житомирян із рахунком 7:0.

ЖДЮСШ “Юність-Полісся” – “Спортлідер+” 7:0 (2:0)

Голи: Матвійчук 3, 24; Колесник 7, 24; Шах 16; Семенюк 17; Сень 26;

Попередження: немає

Матч другого туру житомиряни зіграли на виїзді з “Фортецею”. У Кам’янці-Подільському юнаки ЖДСЮШ “Юність-Полісся” відвантажили у ворота суперника 10 “сухих” м’ячів. Наступний матч житомиряни зіграють 9 грудня у Житомирі з городенківською “ДЮСШ”.