У неділю, 17 грудня, у Житомирі відбудеться перший в нашому місті футбольний батл між двома ДЮСШ з футболу – “Полісся” та “Фенікс”. Хто кращий визначатимуть команди дітей 2010 та 2011 років народження, а у перерві між матчами своїми силами у конкурсах поміряються батьки юних футболістів. Також конкурси і подарунки чекатимуть на глядачів.

– Ми хочемо організувати для дітей та їх батьків футбольне свято і змагання одночасно, тому і вирішили провести футбольний батл. Ідею запозичили у боксерів, у яких матчевих зустрічей, коли команди чи області виставляють на поєдинок по одному бійцю в різних вагових категоріях. У нас так само спортивні школи чи клуби представлятимуть команди різного віку замість традиційних змагань по коловій чи кубковій системі. На перший батл вирішили викликати житомирські ДЮСШ з футболу “Полісся” та ДЮСШ “Фенікс”. Надалі плануємо періодично проводити подібні змагання і викликати на них різних учасників. Такого в нас точно ще ніхто не робив, має бути цікаво, всіх запрошуємо, – розповів президент ФК “Полісся” Віталій Лясковський.

ДЮСШ “Полісся” разом із ФК “Полісся” запрошує усіх житомирян та гостей міста відвідати футбольне свято. Початок о 9:00 у залі ФОКу (вул. Кібальчича, 9), вхід вільний.