У суботу, 9 грудня, у залі ФОКу відбувся перший зимовий турнір за кубок “Самопомічі”. У змаганнях взяли участь дві команди ДЮСШ “Полісся” (тренер Валентин Юрковський) та юні футболісти СК “Бердичів”.

На початку заходу виступили депутати та активісти Самопомічі: Наталія Чиж, Микола Скримінський, Олександр Рибак, Валерій Шевчук та Станіслав Балакішієв. Вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл за шаленої підтримки батьків-вболівальників змагалися за кубки та персональні нагороди, також кожен учасник отримав пам’ятні призи від “Самопомічі”. Переможцями турніру стала команда “Полісся-1, срібло здобула команда “Полісся-2”, а бронза дісталася команді СК “Бердичів”. Також була визначена трійка кращих гравців “Кубку Самопомічі”, які отримали персональні нагороди:

Савельєв Артем (Полісся-2) – кращий нападник

Кірьянов Ілля (Полісся-1) – кращий воротар

Штоюнда Олексій (СК Бердичів) – кращий захисник

Під час вручення нагород організатор турніру Микола Скримінський висловив подяку тренерам, арбітрам та всім учасникам. “Чому саме футбол? Це ж наймасовіший вид спорту, а діти – це наше майбутнє, діти наше все! У Житомирській області та у Житомирі спостерігаємо великий підйом футболу, як професійного, так і дитячого. Створена професійна команда, закінчується реконструкція центрального стадіону, почалася реконструкція дитячої спортивної школи “Полісся” будуть побудовані поля з штучним покриттям Влада багато уваги і зусиль приділяє дитячому футболу, так що зараз у житомирському футболі дійсно спостерігаємо великий підйом”, – зазначив в. о. директора ДЮСШ “Полісся” Микола Скримінський.