У неділю, 17 грудня, ФК “Полісся” спільно з ДЮСШ “Полісся” провели у Житомирі перший футбольний батл між двома місцевими ДЮСШ — “Полісся” та “Фенікс”, яке стало справжнім святом як для дітей, що вийшли на паркет залу ФОКу, так і їх батьків. Тим паче, що останнім також довелося змагатися за честь своїх шкіл.

Першими помірялися силою команди юних футболістів 2011 року народження. Вихованці “Фенікса” зуміли першими відкрити рахунок, але в підсумку, з рахунком 3:2, перемогу святкувала команда ДЮСШ “Полісся”.

Повторити цей же успіх у наступному поєдинку намагалася команда ДЮСШ “Полісся” 2010 р. н. Вони знову першими пропустили гол, змогли відігратися і створили чимало небезпечних моментів біля воріт суперника, але на висоті був воротар ДЮСШ “Фенікс”. У підсумку саме дітлахи “Фенікса” виграли другий матч.

У перерві між іграми силами мірялися батьки і тут сильнішим була команда ДЮСШ “Полісся”, вихованці “Полісся” також були кращими у конкурсі по набиванню м’яча.

По завершенню матчів абсолютно всі учасники отримали подарунки від спонсорів та партнерів свята — грамоти, солодощі та кульки. Адміністрація ДЮСШ “Полісся” та футбольний клуб “Полісся” дякує меценатам за підтримку та допомогу в організації першого футбольного батлу.