Минулого уік-енду вихованці ДЮСШ “Полісся” розпочали змагання у другому колі Чемпіонату м. Житомира з футзалу.

Найкраще друге коло Чемпіонату розпочали наймолодші юнаки U-15, які завдяки голам Гулака, Селезньова і хет-трику Оршульського, здобули вольову перемогу над «Левами KROSCHU» з рахунком 5:4. Близькою до перемоги була й старша команда “Полісся” U-17: у матчі з першоліговим “Авіатором” вихованцям нашої школи до перемоги не вистачило хвилини. Натомість найстарша команда, яка цьогоріч об’єдналася з СК “Візаж”, у вищій лізі зазнала чергової поразки від амбіційного “Грантеха”.

Вища ліга

«Грантех» – СК «Візаж-Полісся» 8:1 (2:1)

Голи: Ничипоренко 5; Алєксєєв 13, 17; Яліков 18, 23; Біляченко 21, 22, 24; – Розпотнюк 4;

Попередження: немає

З яких тільки позицій не били футзалісти «Грантеха», які тільки комбінації не розігрували, а перший гол влетів саме у їх ворота, його автором став капітан СК «Візаж-Полісся» Розпотнюк. А якби не поперечка, Поліщук повинен був запалювати двійку навпроти СК «Візаж-Полісся». За класикою жанру після власного нереалізованого моменту гості пропустили – Ничипоренко зрівняв рахунок у матчі. А невдовзі постійний тиск на ворота СК «Візаж-Полісся» призвів до другого голу, автором якого після демонстрації індивідуальної майстерності став Алєксєєв.

Якщо у першому таймі юнаки СК «Візаж-Полісся» намагалися на рівних протистояти супернику, то з плином часу другої половини матчу перевага гравців «Грантеха», яку вони не втомлювалися втілювати у голи, ставала все переконливішою. Під завісу матчу підопічні Терещука роззабивалися: хет-трик оформив Біляченко, Яліков відзначив своє повернення після важкої травми дублем, а відтак 8:1 – розгромна перемога «Грантеха».

Перша ліга

«Авіатор» – ДЮСШ «Полісся» 5:5 (0:3)

Голи: Майструк 14, 15, 20, 24, 26; – Кравець 1, –26; Сикан 10, 23; Свистельник 10; Скримінський 24;

Попередження: Хіміч О., Хіміч Р. – немає

Вилучення: немає – Сикан

Юнаки «Полісся» забили у першій же своїй атаці – на 17-й секунді Кравець завдав невідпорного удару по воротам «Авіатора» й відкрив рахунок у матчі. Після пропущеного голу ініціативою заволоділи господарі й моменти біля воріт ДЮСШ «Полісся» почали виникати все частіше й частіше. Найближчим до голу був Корольов, чий потужний постріл прийняла на себе стійка, тоді як гості зробили ставку на контр-атаки. Така тактика двічі спрацювала ще у першому таймі, коли Сикан та Свистельник почергово розписалися у воротах «авіаторів».

У другому таймі за справу взявся капітан «Авіатора» Майструк. Денис протягом двох стартових хвилин відквитав два м’ячі, а всередині тайму оформив хет-трик. У перервах між голами господарів свої моменти мали й вихованці «Полісся», однак жоден зі своїх моментів не реалізували. Що не вдалося гостям з гри, вдалося Сикану зі штрафного – 4:3. «Авіатори» одразу ж почали грати у п’ять польових і невдовзі підловили суперника на помилці, яку реалізував невгомонний Майструк. Та не встигли господарі як слід порадіти голу, як Скримінський знову вивів ДЮСШ «Полісся» вперед. На порятунок матчу у «авіаторів» залишалось трохи більше хвилини, протягом якої вони встигли поз’ясовувати стосунки з суперниками і врешті забити гол. Лаври кращого гравця матчу й рятівника «авіаторів» дісталися Майструку, який записав до свого активу пента-трик.

Друга ліга

ДЮСШ «Полісся» – «Леви KROSCHU» 5:4 (0:2)

Голи: Оршульський 13, 15, 17; Селезньов +23; Гулак 23; – Максимчук 3; Субін 11, 21; Адаміцький 23;

Попередження: немає – Субін

Звітний матч для юнаків ДЮСШ «Полісся» традиційно почався з пропущеного голу, автором якого став Максимчук. «Леви KROSCHU» продовжили контролювати хід гри й невдовзі подвоїли свою перевагу, гол на рахунку Субіна. Ближче до завершення тайму юнаки ДЮСШ «Полісся» захопили ініціативу й будь Олексюк влучнішим, господарі могли розраховувати на гол ще у першій 12-хвилинці.

Не встиг розпочатися другий тайм, як Селезньов елегантним пасом п’ятою вивів Оршульського на ворота суперника і Андрій відквитав один м’яч. Одного забитого голу Андрію виявилося замало й впродовж двох хвилин Оршульський оформив хет-трик. Коли ж юнаки ДЮСШ «Полісся» вирішили, що для перемоги вистачить трьох забитих м’ячів, Субін відновив «статус кво». У матчі розпочалися «чемпіонські хвилини», які цього разу були за господарями. Голу Адаміцького «Левам KROSCHU» не вистачило, адже Селезньов спочатку реалізував пенальті, а за лічені секунди Сергій, накрутивши декількох опонентів, знайшов пасом Гулака, який і приніс своїй команді вольову й першу перемогу в сезоні.