У Житомирі заплановано проведення реконструкції стадіону «Спартак», загальна вартість проекту – 30 972 432,00 грн. 25 січня Житомирською міською радою було підтримано рішення щодо спрямування  коштів  у сумі 23 млн 677 тис. 718 грн. на виконання робіт першої черги будівництва. 10 млн грн. з цієї суми було виділено з міського бюджету, 13 млн 667 тис. грн. – з державного.

За ці кошти планується провести повний демонтаж старих полів та побудову двох нових сучасних футбольних майданчиків із штучним покриттям – одне тренувальне футбольне поле  (82мх45м) і одне велике ігрове футбольне поле (105мх71м). Реконструкцію стадіону “Спартак” планують провести у дві черги. У першу чергу реконструюють трибуну для глядачів, поставлять металеву огорожу, обладнають універсальний і дитячий спортивні майданчики та озеленять територію. У другій черзі – реконструкція футбольного поля з покриттям зі штучної трави. Наявність спортивних майданчиків дозволить протягом року проводити навчально-тренувальні заняття та спортивно-масові заходи, залучаючи при цьому велику кількість дітей та молоді, в тому числі з особливими потребами.

План заходів з реалізації проекту передбачає:

  1. Демонтаж старого майданчика;
  2. Облаштування щебеневої основи зі стрічковим фундаментом;
  3. Монтаж штучного покриття;
  4. Обладнання огорожі;
  5. Обладнання освітлення, мереж водопроводу та каналізації;
  6. Обладнання дитячого спортивного майданчика;
  7. Обладнання універсального спортивного майданчика;
  8. Монтаж глядацьких трибун на 2500 місць з накриттям від опадів;
  9. Встановлення футбольних воріт;
  10. Відновлення благоустрою.

Роботи планують закінчити до кінця поточного року, а оскільки житомирський стадіон “Спартак” буде на реконструкції, вихованці СДЮСШОР з футболу “Полісся” не зможуть на ньому грати. В. о. директора Микола Скримінський розповів, що школа готова до такого розвитку подій і має запасні варіанти:

 – Ми усвідомлюємо, що стадіон буде на реконструкції. Ми плануємо грати у Житомирському військовому інституті ім. Сергія Корольова і використовувати поле міського агротехнічного коледжу. Тобто ми готові до цього, і наші діти будуть забезпечені тренувальним та ігровим процесом. Насправді поле агроколеджу досить у пристойному стані, поле військового інституту, я б сказав, на тверду четвірку заслуговує по 5-бальній системі. До того ж я сподіваюсь, що уже восени ми будемо приймати ДЮФЛ на відремонтованому центральному стадіоні.

За матеріалами Спортивний Житомир