27 січня у Баранівці на базі міського фізкультурно-оздоровчого комплексу відбувся відкритий турнір з футзалу, присвячений пам’яті тренера Володимира Васильовича Постового. Організаторами проведення турніру виступили Баранівська міська рада, Асоціація футзалу Житомирської області, ДЮСШ міста Баранівки та вихованці Володимира Постового.

У турнірі взяли участь 6 команд юнаків 2005 року народження дитячо-юнацьких спортивних шкіл Баранівки, Бердичева, Житомира, Самбора Львівської області, Полонного Хмельницької області та Білозерська Донецької області. Честь Житомира захищала друга команда СДЮСШОР “Полісся” 2005 р. н. під керівництвом Володимира Дорошенка.

З початком турніру юних спортсменів привітали начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Надія Ошатюк, голова асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран та головний тренер ФК “Чернігів”, син Володимира Постового Вадим Постовий.

По завершенні групового етапу команда СДЮСШОР “Полісся” у плей-офф зійшлася з однолітками з м. Полонне Хмельницької обл. у матчі за 5-6 місце й у запеклій боротьбі здолали суперника з рахунком 6:5. Перше місце завоювала команда ДЮСШ Бердичева, на другій сходинці команда ДЮСШ з міста Самбір Львівської обл., замикає трійку лідерів команда «Уголек» з міста Білозерське Донецької обл., а на четвертій сходинці команда ДЮСШ з міста Баранівка.

Переможців нагородили кубками та медалями. Крім того, кожна команда отримала у подарунок солодощі, а кращих гравців кожної із команд нагородили пам’ятними призами. По завершенні змагань та церемонії нагородження переможців, відбувся товариський матч між командами колишніх вихованців Володимира Постового та тренерів приїжджих команд-учасниць турніру, перемогу в якому з рахунком 2:1 виборола команда тренерів.

За матеріалами місто Баранівка