Вихованець СДЮСШОР “Полісся” Данило Сікан (перший тренер Юрій Романов) у складі збірної України U-17 став переможцем Кубку розвитку, який проходив у Мінську.

данило сікан

На Кубку розвитку, який зібрав 12 європейських юнацьких збірних (футболісти 2001 року народження), збірна України посіла перше місце. На шляху до тріумфу команда Кузнецова здобула п’ять перемог, при цьому забивши у ворота суперників 13 м’ячів, а пропустивши лише три.

У вирішальному матчі турніру синьо-жовті в нелегкій боротьбі обіграли Ізраїль із рахунком 2:1. Відзначимо, що обидва м’ячі українці забили в результаті виконання стандартних положень. На 50-й хвилині після влучання Волошиним у штангу м’яч у ворота добив Сікан. На 64-й хвилині Волошин же став автором гольового пасу, його подачу зі штрафного на ближній стійці замкнув Надольський – 2:0. Все, на що спромоглися ізраїльтяни – скоротити розрив на 78-й хвилині.

Кубок розвитку-2018

Україна (U-17) — Ізраїль (U-17) — 2:1 (0:0)

Україна (U-17): Нещерет, Біловар, Ярош, Данилюк (Мудрик, 41), Бодня (Ауссі, 41),  ХОНДАК, Підручний, Дероган (Надольський, 41), Шулянський, Волошин, Варяник (Сікан, 41)

Голи: Сікан (50), Надольський (64) — Офек (78)

“На турнірі зібрались справді хороші команди. Ніхто не хотів поступатись, всі боролись до останньої хвилини. Від цього змагання стали ще цікавішими”, – каже Сікан. “Серед наших суперників можу виділити збірні Грузії та Ізраїлю. В обох колективах грають майстерні футболісти, було помітно злагодженість у командних діях. Збірна Ізраїлю боролась із нами за золоті нагороди турніру, тому фінальний матч видався справді емоційним та напруженим. Ми забили два м’ячі і почували себе досить комфортно на футбольному полі, але під кінець поєдинку супернику все ж вдалось відзначитись у наших воротах.

Незважаючи на те, що всі матчі турніру проходили на штучному покритті, це аж ніяк не відображалось на якості гри. Поля справді є дуже якісними. Тільки єдиним мінусом синтетики є її жорсткість, коли хлопці падали, то здирали коліна до крові», – розповідає нападник. Як я вже говорив, фінальний поєдинок проти збірної Ізраїлю був досить тяжким. Але у нашій команді зібрані не тільки майстерні футболісти, а й гравці, які мають характер та величезне бажання. Наша команда продемонструвала характер у матчі з ізраїльтянами та, як наслідок, стала переможцем турніру.

«Кубок розвитку» став першим етапом нашої підготовки до Євро-2018. На нас чекають ще дві товариські зустрічі із командою Ізраїлю, які пройдуть наприкінці лютого. Це хороший суперник перед участю на Чемпіонаті Європи”, – підсумував Данило, який нині захищає кольори львівських “Карпат”.