Минулої суботи, 24 лютого, команда СДЮСШОР “Полісся” 2011 р. н. (тренери Юрій Романов та Олександр Горюхін) у  Києві зіграли два товариських матчі проти столичної ФК “Фортуна-Політ”. Матчі проходили у манежі на майданчику зі штучним покриттям 40*20 у форматі два тайми по 20 хвилин брудного часу.

У першому матчі вихованці “Полісся”  грали з юнаками “Фортуни-Політ” 2010 р. н. За рівної гри суперник краще реалізував свої нагоди й у підсумку юні житомиряни поступилися 0:3. У другому матчі, у якому зійшлися однолітки 2011 р. н., житомиряни відкрили рахунок у матчі зусиллями Любомира Синицького, але не зуміли втримати перевагу й у підсумку зазнали поразки 6:2, другий гол у складі “Полісся” на рахунку Платона Якусевича. Зазначимо, що для команди 2011 р. н. це був перший виїзд.

Також 24 лютого інші команди “Полісся” провели товариські матчі з київським “Атлетом”. Команда “Полісся” 2003 р. н. під керівництвом Сергія Завалка здолала киян з рахунком 2:1, на гол більше “атлетам” забили вихованці Юрія Стрихарчука (“Полісся” 2002 р. н.) – 3:1, натомість найстарші юнаки “Полісся” 2001 р. н. у своєму матчі пропустили гол на заключних секундах гри й у підсумку розписали мирову 1:1.