Протягом 9-11 березня у Житомирі відбувся “Весняний Кубок Полісся” серед юнаків 2004 р. н., участь у якому взяли 5 команд: три команди “Полісся” під керівництвом Островських Андрія та Валентина, а також вихованці Новоград-Волинської ДЮСШ і рівненського “Вереса”.

Команди грали по коловій схемі у форматі 4+1, матчі відбувалися у залах ФОК та Житомиробленерго. Протягом турніру команди з Житомирщини не змогли конкурувати з вихованцями “Вереса”, які у підсумку і здобули перемогу у турнірі. Срібні та бронзові нагороди турніру завоювали житомиряни – “Полісся” (тренер Валентин Островський) та “Полісся-3” (тренер Андрій Островський).

Тим не менше саме з командами “Полісся” “Вересу” було найважче. Так з першою командою “Полісся” рівняни грали внічию 1:1, а перемогу здобули лише наприкінці матчу після помилки у захисті житомирян. Із поразки вихованці Валентина Островського зробили правильні висновки й у наступних матчах святкували перемоги: з рахунком 5:1 здолали третю команду “Полісся”, п’ять голів відвантажили у ворота “Полісся-2”, а у заключному матчі турніру здобули “суху” перемогу 3:0 над вихованцями ДЮСШ Новоград-Волинського. Звітний турнір можуть собі занести в актив вихованці “Полісся” Колесник, Вієру, Рибніков, які відзначались голами чи не у кожному матчі, тоді як на стражі воріт проявив себе Зайченко.

Чудово себе на турнірі проявили і гравці третьої команди “Полісся”, які здобули бронзу на турнірі. Підопічні Андрія Островського дали справжній бій майбутньому переможцю турніру – “Вересу”, з яким грали на рівних, але допустили помилку на заключній хвилині матчу – 1:0. У матчі “Полісся-2” юні футболісти “Полісся-3” завдяки дублю Кривицького здобули перемогу, а у заключній грі турніру розгромили гостей з Новоград-Волинського 5:0.