Перемога і поразка – підсумки товариських матчів команди “Полісся” 2011 р. н. (тренери Юрій Романов та Олександр Горюхін) з однолітками ФК “Фортуна-Політ”, які відбулися у Києві 17 березня.

У спорткомплексі “Політ” команди зіграли два матчі у футзальному форматі (4+1, майданчик 40×20 м). У першому поєдинку з основною командою “Фортуна-Політ” житомиряни пропустили два швидких м’ячі, однак згодом зуміли вирівняти гру й зусиллями Івана Муринюка та Марка Шатковського тричі вразили ворота суперника. Голів у виконанні гравців “Полісся” могло бути значно більше, якби не феноменальна гра воротаря “Фортуни-Політ”. У підсумку 6:3 – дуель перших команд “Полісся” та “Фортуна-Політ” завершилась перемогою киян.

Реванш за своїх одноклубників взяли гравці другої команди. У своєму матчі з ФК “Фортуна-Політ-2” житомиряни володіли тотальною перевагою, яку через впевнену гру воротаря киян змогли втілити лише у два м’ячі. Голів Максима Селюченка і Германа Графа навіть попри пропущений м’яч вистачило для перемоги “Полісся” – 2:1.

Нагадаємо, наприкінці лютого команда “Полісся” 2011 р. н. також провела два товариських матчі з ФК “Фортуна-Політ”.