15 квітня команда “Полісся” 2006 р. н. (тренер Юрій Воловень) розпочала друге коло першості м. Києва з футболу. Нагадаємо, житомиряни за підсумками осінньої частини турніру увійшли до призової трійки й разом з тим отримали право весною 2018 року поборотися за путівку до Вищої ліги Чемпіонату м. Києва.

Друге коло вихованці СДЮСШОР “Полісся” почали матчем зі столичною “Зміною-Оболонь”. Протягом стартових 15 хвилин матчу житомиряни приголомшили суперника двома забитими м’ячами. Перший гол влетів у ворота киян на 7-й хвилині, коли Володимир Шутько завдяки індивідуальним діям пройшов захист суперника і ударом із 15 метрів не залишив шансів  воротарю суперника. А вже за лічені хвилини Ярослав Поліщук скористався розрізним пасом, обіграв захисника з воротарем і довів перевагу СДЮСШОР “Полісся” до двох м’ячів.

Зі стартовим свистком другого тайму гравці “Зміни-Оболонь” перехопили ініціативу й невдовзі зуміли відквитати один м’яч після прямого удару зі штрафного. Після пропущеного голу футболісти Юрія Воловня вирівняли гру, хоча й воротарю “Полісся” Антону Катеринчуку, який після першого тайму змінив у рамці Макара Ільницького, раз по раз доводилось вступати у гру. У підсумку Антон разом із захисниками всі небезпечні моменти біля власних воріт нейтралізував, а житомиряни організували серію небезпечних дальніх пострілів, але більше не забивали й святкували перемогу з рахунком 2:1.

Наступний матч “Полісся” проведе уже найближчого уік-енду, суперником житомирян стане київський ФК “Переможець”.