“Полісся” U-17 здобуває вольову перемогу, а юнаки “Полісся” U-15 розписують мирову – результати житомирян у 13 турі ДЮФЛ України.

Весняну частину ДЮФЛ України у Житомирі на стадіоні ЖВІ ім. Корольова відкривали вихованці “Полісся” U-17, які протистояли одноліткам черкаського “Дніпро-80”. Зі стартових хвилин матчу підопічні Юрія Романова та Олександра Горюхіна захопили ініціативу, однак першими пропустили після прикрого автоголу Безсмертного. Житомиряни одразу ж взялися виправляти ситуацію і вже за десять хвилин отримали право на пенальті, який реалізував Мандзюк. Попри численні спроби вихованців “Полісся”, більше у першому таймі вболівальники голів не побачили, а другий м’яч влетів у ворота черкащан на 57-й хвилині після дальнього пострілу Чорного у дев’ятку воріт суперника. Більше житомиряни не забивали і впевнено довели гру до перемоги – 2:1.

Молодша команда “Полісся” U-15 свій матч також почала з пропущеного голу – нападник “Дніпро-80” Соболь на сьомій хвилині скористався помилкою у захисті житомирян. Підопічні Сергія Завалка зуміли виправити ситуацію за 20 хвилин, гол в активі Вівдича. У другому таймі юнаки “Полісся” додали обертів в атаці, однак захист черкащан встояв – нічия 1:1.

Після 13 зіграних матчів старша команда “Полісся” U-17 із 23 балами продовжує посідати четверту сходинку у групі 7, тоді як молодша команда “Полісся” попри втрату очок все ж втрималась на третій сходинці й за додатковими показниками випереджує білоцерківську “КОДЮСШ-Рось”.

ДЮСШ-АІК Чуднів 13 2 1 10 7 5-28

Матчі наступного туру команди “Полісся” проведуть 29 квітня на виїзді, суперником житомирян будуть вихованці столичного “Локомотива”.