14 квітня у Києві стартувала відкрита першість КДЮСШ “Восход” – “Кубок Лівобережжя” серед дітей 2011 р. н., участь у якій приймають дві команди СДЮСШОР “Полісся”. Команди грають у форматі 4+1, два тайми по 25 хвилин на майданчику 40∗20, сам турнір триватиме протягом двох місяців.

Перший же тур змагань одразу звів дві команди “Полісся” в очній дуелі. І якщо у першому таймі гравці “Полісся-1” володіли ініціативою, то у другому таймі юні футболісти “Полісся-2” вирівняли гру й зуміли чотири рази розписатися у воротах суперника. Втім, навіть чотирьох забитих м’ячів гравцям “Полісся-2” виявилося замало – перемога “Полісся-1” 10:4.

Юнаки “Полісся-2” реабілітувалися 21 квітня у другому турі, у якому протистояли ФК “Тельбин” (м. Київ). Найбільше у звітному матчі покуражились Синицький і Горбань, які оформили покер и хет-трик відповідно, по голу забили Мічурін, Жуківський, Коломієць, Павловський і Шекера, а фінальний свисток зафіксував розгромну “суху” перемогу “Полісся-2” з рахунком 13:0.

Перемогу у другому турі святкували і гравці першої команди “Полісся”, які протистояли “Вертикаль-Обухів”. Попри переможні 3:0 (дубль Шатківського і гол Тарасюка), гра давалась житомирянам важко, а перемогу підопічні Юрія Романова і Олександра Горюхіна здобули завдяки неймовірній самовіддачі й правильно обраній тактиці.

Вже завтра житомиряни вирушать до Києва на матчі третього туру: “Полісся-1” зіграє з “Фаворитом”, а “Полісся-2” з  “Вертикаль-Обухів”.