Команда “Полісся” 2006 р. н. продовжує свої виступи на першості м. Києва з футболу, минулого уік-енду житомиряни на базі донецького “Шахтаря” в смт. Щасливе протистояли столичній “Фортуна-3”.

У першому таймі житомиряни володіли ініціативою й навіть забили: Микола Бондаренко здійснив сольний прохід по лівому флангу, “накрутив” двох суперників і зробив простріл вздовж лінії воріт, на який відгукнувся його одноклубник, однак арбітр гол не зарахував. Підопічні Юрія Воловня не знітились й ще у першому таймі організували три виходи віч-на-віч, але “Фортуну-3” щоразу рятував воротар.

У другому таймі вихованці “Полісся” продовжили тиснути на ворота суперника, але жодну зі своїх чотирьох нагод не реалізували. Кияни ж як не старалися, а пробити воротаря житомирян Макара Ільницького також не зуміли, а відтак безгольова нічия. Втім, попри нулі на табло тренер “Полісся” Юрій Воловень залишився задоволений грою своєї команди, а перемоги від своїх вихованців очікує вже найближчої неділі, 6 травня, коли житомиряни зіграють з “ДЮСШ-10-Франс.уа”.