28 квітня команди СДЮСШОР “Полісся” відіграли чергові матчі на “Кубку Лівобережжя” серед дітей 2011 р. н., який триває у Києві. Нагадаємо, команди грають у форматі 4+1, два тайми по 25 хвилин на майданчику 40∗20, турнір триватиме протягом двох місяців.

У рамках третього туру перша команда “Полісся” протистояла “Фавориту”. До цього матчу кияни не втратили жодного залікового балу, а тому й гра давалася житомирянам важко. Тим не менше вихованці “Полісся” завдяки дублю Тарасюка і голам Шатківського, Селюченка й Муринюка здобули перемогу 5:3. А от друга команда “Полісся” потрапила під гарячу руку “Вертикаль-Обухів”, гравці якої хотіли взяти реванш за поразку від “Полісся-1”. Супернику вдалося реалізувати свій план на гру, що втілилось у вісім м’ячів, тоді як житомиряни Гецко і Мічурін оформили по голу престижу.