Команди “Полісся” U-17 та U-15 продовжують свої виступи у ДЮФЛ України, минулого уік-енду житомиряни провели матчі на виїзді з ФК “Любомир” (смт. Ставище).

Матч між старшими юнаками U-17 почався із обміну голами: на гол Кутовенка у житомирян відповів Денис Бланк. Однак, на два наступні взяття воріт у виконанні лідера атак ставищенців Кутовенка у підопічних Романова-Горюхіна відповіді не знайшлось. Бланк оформив дубль вже у другому таймі, однак його зусиль бодай для нічиєї виявилося замало – 5:2 друга поспіль поразка житомирян.

Куди краще справи у молодшої команди “Полісся” U-15, яка свій матч виграла з рахунком 3:0. Підопічні Сергія Завалка відкрили рахунок вже на 8-й хвилині зусиллями Артема Іщука, а в дебюті другого тайму Кирило Попов подвоїв перевагу “Полісся”. Крапку у звітному матчі поставив Антон Підгурський, якому після виходу на заміну для голу вистачило чотирьох хвилин.

Завдяки перемозі юнаки “Полісся” U-15 залишились у топ-3 групи 7 й разом із київським “Локомотивом” продовжують переслідувати в турнірному заліку вишгородську “Чайку”. Тим часом старша команда “Полісся” поки втрималась на 4 сходинці своєї групи, на п’яти житомирянам наступає черкаська “СДЮШОР-Чайка”.

ДЮСШ-АІК Чуднів 15 3 1 11 10 7-33

Матчі 16 туру юнаки “Полісся” проведуть 13 травня у Житомирі, де зіграють з “КОЛІФКС” (Костопіль). Матчі відбудуться на стадіоні ЖВІ ім. Корольова, початок матчів о 13:00 (U-17), та о 15:00 (U-15).