Камбек юнаків “КОЛІФКС” у матчі з “Полісся” U-17 і чергова нічия “Полісся” U-15 – результати житомирян у 16 турі ДЮФЛ України.

Після двох виїзних матчів поспіль, ігри 16 туру підопічні Юрія Романова і Сергія Завалка проводили у Житомирі, на міцність вихованців “Полісся” перевіряли однолітки з костопільського “КОЛІФКС”. Старша команда “Полісся” U-17 почала свій матч надактивно і вийшла вперед вже на шостій хвилині, коли Ситарський скористався фланговою подачею Скримінського. На цьому Ситарський не зупинився й за 5 хвилин оформив друге взяття воріт. Поступово гості вирівняли гру й перейшли в контр-наступ, однак у першому таймі житомиряни втримали свої ворота на замку.

Переломною у матчі стала 53 хвилина, на якій Рогожин відквитав один м’яч. Окрилені успіхом гравці “КОЛІФКС” за дві хвилини знову вивели Олександра на ударну позицію – 2:2. Всі спроби гравців “Полісся” U-17 перевести гру від власних воріт успіхом не увінчалися, натомість Варук відправив у ворота житомирян третій м’яч, а невдовзі невтомний Рогожин оформив хет-трик і поставив крапку в матчі – 4:2 перемога “КОЛІФКС”.

КОДЮСШ-Рось Біла Церква 16 1 0 15 3 12-78

Перший тайм матчу між командами U-15 проходив за повного домінування гостей з Костопіля, та навіть за такого розвитку подій житомиряни мали свій момент біля чужих воріт: Вівдич опинився на ударній позиції, однак постріл Олександра “потягнув” воротар гостей.

У другому таймі житомиряни перехопили ініціативу й під завісу матчу мали декілька хороших нагод для взяття воріт, однак ударам житомирян бракувало влучності, або ж на місці був воротар гостей. У підсумку 0:0 – безпрограшна серія “Полісся” U-15 продовжується й налічує вже 9 матчів.