Після серії невдалих результатів, юнаки СДЮСШОР “Полісся” 2006 р. н. знайшли свою гру й продовжують змагатися за найвищі місця на першості м. Києва.

Налагодити гру своїх підопічних тренеру житомирян Юрію Воловню вдалося у матчі з “ДЮСШ-10-ФРАНС.УА”. У протистоянні з киянами вихованці “Полісся” краще виглядали в атаці й практично не підпускали суперника до власних воріт. Неабияку небезпеку воротам суперника становили стандарти, однак жоден із пострілів житомирян мети не досягнув. За такого перебігу подій суперник остаточно закрився у захисті й грав на відбій, тоді як підопічні Воловня як не старалися, а ключів до воріт “ДЮСШ-10-ФРАНС.УА” так і не підібрали – нічия 0:0.

У наступному своєму матчі юнаки “Полісся” зустрічалися з “ДЮСШ-14-Троєщина-2”. Житомиряни швидко пропустили, однак поступово вирівняли гру й ще у першому таймі зуміли двічі вразити ворота суперника зусиллями Ярослава Поліщука і Володимира Шутька. У другому таймі підопічні Юрія Воловня продовжили гнути свою лінію й невдовзі воротар киян знову був змушений виймати м’яча з сітки власних воріт після влучного пострілу Миколи Колосюка. А крапку у звітному матчі поставив Тимур Кулмалієв – перемога “Полісся” 4:1.

Наступний свій матч у рамках першості м. Києва житомиряни проведуть у с. Зазим’ї у суботу, 19 травня, суперником “Полісся” буде “ДЮСШ-26-2”.

0-02-05-56d7f6f5b884b8c08343beccced705d4c415faa0e52345b4757c6cc0e8f912aa_a023f5c4