Чергові матчі на “Кубку Лівобережжя” команди СДЮСШОР “Полісся” 2011 р. н. можуть занести собі в актив – житомиряни здобули впевнені перемоги.

Юнаки першої команди “Полісся” у своєму матчі з “Юніором” продемонстрували неабияку жагу до перемоги. Так підопічні тренерського дуету Горюхін-Романов по ходу матчу програвали 0:3, однак в перерві зробили правильні висновки й у другій половині матчу перевернули гру: голи Гліба Сірого, Ореста Свінцицького і покер Івана Муринюка забезпечили житомирянам підсумкову перемогу з рахунком 6:3.

Дуель “Полісся-2” із “Фаворитом” повністю пройшла під диктовку житомирян. Вже на другій хвилині матчу рахунок був 2:0 на користь “Полісся-2”, а загалом житомиряни відвантажили супернику вісім м’ячів: хет-трик вдався Любомиру Синицькому, дубль в активі Микити Коломійця, по голу у ворота “Фаворита” забили Артем Гецко, Ігор Горбань та Ілля Павловський, а фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу “Полісся-2” з рахунком 8:2.

0-02-04-e42dd305f87aafb5930b224499cf7fa2ae95aa36043dd0acf1ee283c4ca63fef_dd317536