У 17 турі Дитячо-юнацької футбольної ліги України обірвалась безпрограшна серія юнаків СДЮСШОР “Полісся” U-15, натомість старша команда U-17 святкувала перемогу у матчі з білоцерківським “КОДЮСШ-Рось”.

Команда СДЮСШОР “Полісся” U-17 вийшла вперед після влучного пострілу Мандзюка, а на перерву пішли за рахунку 2:0, захисники “КОДЮСШ-Рось” помилились після удару Скалацького. У другому таймі житомиряни втілили власну перевагу ще у два голи, авторами яких стали Гаврилюк та Слободенюк.

Безпрограшна серія “Полісся” U-15 обірвалась на дев’яти матчах – житомиряни поступились своєму принциповому супернику в турнірній таблиці з рахунком 2:1. Поразка одразу ж відкинула підопічних Сергія Завалка на четверте місце в турнірній таблиці, на яке піднялись вихованці  “КОДЮСШ-Рось”.

Останній шанс виправити своє турнірне становище юнаки “Полісся” U-15 матимуть у заключному турі ДЮФЛ України, який відбудеться на стадіону ЖВІ ім. Корольова у неділю, 27 травня. Суперником житомирян будуть вихованці черкаської “СДЮШОР-Чайка”.