По завершенні чергового туру “Кубку Лівобережжя” команди СДЮСШОР “Полісся” 2011 р. н. поверталися додому з різним настроєм.

Причиною тому – вихованці “Восхода”, які у звітному турі здолали “Полісся-2” з рахунком 4:1. Для житомирян все починалося добре – Михайло Шекера відкрив рахунок у матчі й попри тиск суперника підопічні Олександра Горюхіна та Юрія Романова тримали оборону, а на перерву пішли за переможних 1:0. А от у другому таймі далась взнаки втома й відсутність трьох гравців першої п’ятірки. Окрім цього, у звітному матчі справжнім героєм став воротар суперника, який регулярно рятував свою команду, а до всього ще й відзначився голом. У підсумку влучний постріл Шекери так і залишився для “Полісся-2” єдиним у матчі, тоді як вихованці “Восхода” чотири рази розписалися у воротах житомирян.

Юнаки “Полісся-1” також пропустили чотири м’ячі, щоправда, сценарій їхнього матчу з “Березняками” кардинально відрізнявся. Так ще у першому таймі вихованці “Полісся” наколотили супернику 12 голів, після чого розслабились, що стало наслідком чотирьох пропущених м’ячів. Однак, на 12 голах житомиряни не зупинились, й взялися з подвійним завзяттям вражати ворота суперника. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу “Полісся-1” з рахунком 26:4. Творцями рекордної перемоги стали Шатківський (6 голів), Кебал, Сірий, Якусевич, Тарасюк (по 4 голи), Муринюк (3 голи) і Селюченко.